Puchar 6 Piw 2023 - 16-17.09.2023 - galeria

Przedstawiamy galerię zdjęć  z ostatnich regat odbywających się w dniach 16-17.09.2023 w Jacht Klubie Morskim NEPTUN o Puchar Komandora JKM „NEPTUN”Andrzeja Chabrowskiego.

Pierwszy z planowanych trzech wyścigów JKM Neptun traktowany był jako trzeci wyścig klasyfikowany w cyklicznych wrześniowych regatach o Puchar 6PIW .

Jak zwykle Wspaniała współpraca JKM Neptun i JSG zaowocowała świetną organizacją regat rozgrywanych na Rozlewisku Wisły Śmiałej. We wspólnych regatach udział wzięło 26 jachtów. Wielu uczestników startowało w regatach z jednoosobową załogą a w jednym przypadku drugim członkiem załogi był żeglarsko szkolony pies na jachcie GOOD SPEED Łukasza Trzcińskiego. :)

Bogate w smaczna menu grill i żeglarski trunek oraz szantymen spowodowały iż, atmosfera sobotniego po drugim wyścigu spotkania w Neptunie była przesympatyczna.

Tak na marginesie; trójmiejscy żeglarze lubią przypływać na regaty do Neptuna bo tu jest żeglarska atmosfera i bardzo dobra organizacja z ogromnym zaangażowaniem Zarządu, członków klubu i obsługi.

W niedzielę 17 września już po trzecim wyścigu odbyła się, ceremonia zakończenia regat o Puchar komandora JKM Neptun i trzeciego wyścigu o Puchar 6Piw  Jk.St.Gd, ogłoszenia wyników, rozdanie nagród, dyplomów i pucharów dokonali: komandor JKM Neptun Andrzej Chabrowski, sędzia główny regat Zbigniew Nowotyński, Wojciech Knapik, Dariusz Świtalski a nagrody za regaty Pucharu 6 Piw wręczał v-ce komandor Jachtklubu Stoczni Gdańskiej Władysław Cebula.

Wspaniała ceremonia z burzą oklasków należnym zwycięzcom i w ogóle uczestnikom potwierdziła, że warto zaplanować udział w regatach na 2024 rok do czego zachęcali organizatorzy Zarządu JKM Neptun Gdańsk!

A my zachęcamy jeszcze do wzięcia udziału w jutrzejszym 4 wyścigu o o Puchar 6 PIW organizowanych przez JSG już ponad 17 lat. Miejsce: Marina Miejska, Górki zachodnie , 23.09.223 , start godz. 13.00.